Asistent Vanzare Plafar/Biochimist student sau absolvent- promovare premium brand, Iulius Mall Timisoara

Data publicarii: 09.08.2018
Localitate:
Timis/Timisoara
Functie:
Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Vanzare premium brand de produse parafarmaceutice in magazin tip plafar situat in Iulius Mall Timisoara.

Cerinte:
Cunostinte bune despre fitoterapie, nutritie, biochimie;
Experienta pe un post similar;
Engleza la nivel converational;
Dispus sa lucreze in ture 12/24 in cadrul magazinului cu profil parafarmaceutic dintr-un mall.

Responsabilitati:
Activitate de consultanta si vanzare pentru clientii magazinului;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
Cunoaste informatii cu privire la continutul produselor (vitamine, minerale, aminoacizi, proteine, etc.);
Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in vederea dezvoltarii profesioanle.

Se ofera:
Contract de munca norma intreaga, perioada nedetermianta;
Salariu fix net 1500 lei + comision din vazari, astfel pachetul lunar poate ajunge si depasi 2300-2500 lei net.

Detalii: www.QLT.ro