Angajam Operatori productie vopsele

Data publicarii: 07.07.2016
Localitate:
Timis/Timisoara
Productie; Productie/Muncitor necalificat; Productie/Operator linie
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Necalificat; Scoala profesionala

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, persoane pentru postul de Operatori productie  vopsele

Cerinte

  • studii medii sau scoala profesionala absolvite
  • seriozitate si responsabilitate
  • rezistenta la efort fizic
  • de dorit experienta in productie
-     disponibilitate de a lucra in 2 schimburi luni- vineri

Descriere post:
     -     raspunde de incarcarea cu materii prime a instalatiilor de productie pana la ambalarea produsului finit.

Beneficii:
- salariu fix
- prime de productie
- tichete de masa
- prima anuala de concediu si prime de sarbatori
- ore suplimentare platite

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa de e-mail (click pe butonul ”Răspunde ofertei”)