Instalator sanitar

Data publicarii: 04.02.2020
Localitate:
Timis
Functie:
Constructii/Instalator
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat
Limbi straine:

Responsabilitati:

-Monteaza instalatiile interioare de apa rece si calda pentru uz menajer;
-Monteaza instalatii pentru stingerea incendiilor;
-Monteaza utilaje utilizate in intalatiile de canalizare;
-Monteaza instalatiile de canalizare;
-Remediaza defectiunile de orice tip aparute la instalatiile montate.

Ce iti oferim noi:

-Salar satisfacator;
-Bonuri de masa;
-Prima de Craciun si de Paste;
-Diurna (Pentru lucrarile in care se deplaseaza peste 50 km).

Program de lucru:
08:00 – 16:30 cu 30 min pauza de masa.

Postul necesita experienta!
Autorizatie Anre ( Constituie un avantaj ).

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze de luni – vineri, in intervalul orar 09:00 – 18:00 la numerele de telefon 0724 994 858 / 0730 449 941 sau ne puteti trimite cv-ul pe adresa de e-mail

Adresa: Bulevardul Eroilor de la Tisa, nr. 37 A, vis – a –vis de fostul Abator, zona Complex - TIMISOARA