Stivuitoriști

Data publicarii: 04.09.2020
Localitate:
Suceava
Functie:
Productie
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Scoala profesionala

Fabrica HS Timber Productions de la Rădăuți angajează personal pentru posturile disponibile de Stivuitoriști.

Responsabilități:
- Cunoaște modul de programare și funcționare a utilajului;
- Setează și operează conform instrucțiunilor utilajul;
- Întreține și reglează mecanismele utilajelor în condiții de securitate a muncii;
- Aplică parametrii de calitate impuși prin procedurile specifice sau prin instrucțiunile tehnologice.

Cerințe:

Beneficii alături de noi:
- Salariu atractiv;
- Prima de Craciun;
- Prima de productivitate;
- Tichete de masa;
- Asigurare privata de sanatate;
- Facilitati de transport;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru motivant.

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la telefon: 0372 303 358.