Quality Advisor Constructii Civile, Divizie :Construction& Site Management, Locatie : Greater London , Marea Britanie

Data publicarii: 22.08.2017
Localitate:
STRAINATATE
Functie:
Constructii
Nivel cariera:
Toate nivelurile
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Poziție : Quality Advisor  Construcții Civile , Divizie :Construction & Site Management

Tara : Marea Britanie

Locație: Greater London

Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata
Salariu BRUT :  27,964 – 44,743  Euro anual

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucreaza 55 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asistenta in găsirea locuinței
  • Posibilitatea de relocare cu familia.
  •  Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
  • Ore suplimentare ,
  • Concediu plătit,
  • Mașină de serviciu

Responsabilități:

  • Monitorizați și analizați performanțele procesului de instalare și notificați managementul potențialelor probleme de calitate care pot afecta calitatea instalării sau conformitatea cu reglementările.
  • Examinați parcelele instalate și înregistrați procesele după cum este necesar. Compilați și verificați toate documentele asociate instalării. Inițierea, urmărirea și închiderea snags-urilor interne și a clienților.
  • Pentru a elabora planuri specifice privind calitatea comercială a sitului. Revizuiți și actualizați planurile de calitate a tranzacțiilor în mod regulat, conform politicii companiei sau conform cerințelor clientului.
  • Pentru a realiza fișe de verificare a calității specifice site-ului pentru examinare de către Administrația site-ului.
  • Compilați manuale specifice O & M specifice fiecărui proiect și actualizați, după caz.
  • Participați și contribuiți la reuniunile post-contract.

Condiții de recrutare:

  • Diploma calificare postuniversitară în managementul calității.
  • Experienta  cel putin 5 ani
  • Experiență în / cunoștințe privind asigurarea calității, bune practici de fabricație și practici / principii de validare.
  • O înțelegere și cunoaștere a cerințelor de reglementare în ceea ce privește industria construcțiilor, inclusiv standardele NHBC.
  • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit