Mecanic Industrial Locație : Leutkirch, Germania

Functie:
Constructii
Nivel cariera:
Toate nivelurile
Nivel studii:
Bacalaureat; Necalificat; Scoala profesionala
Limbi straine:

Germana/Mediu;

Locație : Leutkirch
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata
Salariu brut : 12, 18 euro pe ora + bonusuri

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Posibilitate de lucru ore suplimentare+sporuri
  • Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
  • Costul transportului este suportat de candidat
  • Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

  • Diploma de Mecanic Industrial sau Lăcătuș
  • Experienta pe poziția de Mecanic Industrial minim 3 ani
  • Cunostinte pneumatic și hidraulice
  • Experienta cu sisteme de producție LEAN sau Word clas Manufacturing reprezinta un avantaj
  • Cunostinte cel puțin medii la limba Germana
  • Permis de conducere + mașina proprie

Responsabilități:

  • Întreținerea si repararea mașinilor, a instalațiilor si a echipamentelor tehnice de producție ,semiautomate si complet automatizate;
  • Efectuați analize sistematice de eroare si eliminați definitiv defectele aparatului;
  • Colaborarea cu terții in timpul lucrărilor de întreținere si reparații;
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru di de procedura operaționale, precum si a reglementarilor privind protecția muncii si protecția mediului
  • Participarea la îmbunătățirea continua in cadrul sistemului nostru de producție .