Senior Recruiter/ Headhunter - Iasi

Data publicarii: 30.04.2018
Localitate:
Iasi
Functie:
Resurse Umane
Nivel cariera:
Senior-level (peste 5 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara

Compania angajatoare este un furnizor de servicii B2B forte diversificat care functioneza in Europa de Est de 11 ani.
In prezent echipa de resurse umane a companiei este in cautarea unui senior recruiter, cu experienta complexa pe diverse domenii de activitate, care sa se alature echipei din Iasi.

Cerinte:

  • Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara (recrutare & headhunting pentru diverse domenii de activitate);
  • Cursuri in domeniul HR (reprezinta avantaj);
  • Abilitati de utilizare PC (MS Office);
  • Engleza si franceza nivel mediu- reprezinta avantaj;
  • Persoana organizata, capabila sa lucreze individual cat si in echipa pentru indeplinirea obiectivelor;
  • Capacitate de a gasi solutii noi si de a gestiona procesele intr-un mod optim;
  • Persoana placuta, cu abilitati de comunicare.

Responsabilitati:

  • Activitati de recrutare personal de la A-Z pentru specialisti diversi - juniori, nivel mediu si seniori;
  • Utilizeaza toate canalele: media, online etc.  pentru identificarea personalului necesar, conform planificarilor;
  • Se incadreaza in termenele de calitate si timp ale proiectelor.

Oferta:

  • Salariu negociabil (3000-4000 lei net);
  • Bonuri de masa, bonusuri trimestriale de performanta;
  • Reduceri la diferite servicii;
  • Contract de munca, perioada nedeterminata;
  • Program de lucru L-V, 8h/zi;
  • Locatie job, Iasi, zona pacurari.

In cazul in care profilul dvs corespunde criteriilor mentionate mai sus, va invitam sa aplicati cu un cv detaliat!

Detalii: www.QLT.ro