Cititor Contoare Energie Electrică şi Gaz - Iaşi

Data publicarii: 15.11.2019
Localitate:
Iasi
Functie:
Inginerie
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Bacalaureat

Experiența: Minimă

Studii: Medii

Descrierea jobului :

•Încărcarea și descărcarea terminalelor specifice activității de citire;
•Citirea contoarelor electrice și de gaz pe zona alocată în termenul stabilit;
•Identificarea contoarelor nefuncționale și raportarea situațiilor depistate.

Cunoștinte și abilități:

•Cunoștinte privind aparatele de măsurare a energiei electrice și a gazelor naturale;
•Un nivel ridicat de etică și integritate morală;
•Bune abilități de organizare și gestionare a timpului;
•Capacitatea de a stabili bune relații de lucru și de a comunica eficient;
•Cunoștințe minime de utilizare a unui echipament IT;
•Permis de conducere categoria B.

Oferta:

•Pachet salarial competitiv;
•Bonusuri pentru performanță.

Dacă vă doriţi să faceţi parte dintr-o echipă de profesionişti, vă rugăm să ne transmiteţi CV - ul dumneavoastră pe adresa de e-mail ina.rusu@adrem.ro sau ne puteţi contacta la numărul de telefon 0735806732.