Personal vopsitorie

Data publicarii: 25.06.2019
Localitate:
Cluj
Functie:
Productie
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Scoala profesionala
Limbi straine:

Responsabilitati:
Pregateste suprafetele de vopsit si vopseaua ce va fi folosita
Efectueaza operatia de vopsire in camp electrostatic, conform cerintelor din formularul de productie
Aplica straturile de vopsea conform specificatiilor de vopsire cu ajutorul pistolului de vopsit
Urmareste si controleaza procesul de uscare a pieselor in cabina de vopsit, monitorizeaza temperatura de uscare si timpul de mentinere in cabina
Verifica piesele din punct de vedere cantitativ si calitativ dupa operatia executata

Cerinte:
Studii medii de profil
Experienta relevanta intr-o pozitie similara
Disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi
Capacitate de interpretare a documentatiilor tehnice
Atentie la detalii

Beneficii Oferite:
Tichete de masa
Decontare transport
Bonus de performanta
Asigurare medicala privata
Pensie privata