Tehnician Servicii de Securitate

Data publicarii: 03.11.2017
Localitate:
Cluj/Cluj-Napoca
Functie:
IT, Telecomunicatii/Suport tehnic
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Necalificat; Scoala profesionala
Limbi straine:

Responsabilitati:

  • instalarea, programarea, punerea in functiune a sitemelor de securitate
  • operatiuni de mentenanta asupra sistemelor de securitate
  • operatiuni de extindere a sistemelor de securitate

Cerinte:

  • cunostinte de instalare sisteme de cablare structurata, sisteme de efractie, control acces, supraveghere video
  • min.3 ani experienta in sisteme de detectie si semnalizare efractie, televiziune cu circuit inchis, detectie incendiu, control acces
  • cunostinte de operare PC
  • permis de conducere cat. B

Beneficii:

  • salariu motivant
  • posibilitatea de crestere salariala si bonusuri
  • bonuri de masa
  • asigurare transport
  • asigurarea unui mediu de lucru placut