MANIPULANT MARFURI/PICKER

Data publicarii: 18.09.2019
Localitate:
Cluj/Cluj-Napoca
Transport, Logistica/Gestionar; Transport, Logistica/Motostivuitorist
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Scoala profesionala

 CERINȚELE POSTULUI:

Studii minime
Experiență de minim jumatate de an constituie avantaj
Abilități;atentie, capacitate si rezistenta la efort fizic

DESCRIEREA POSTULUI:

. Scoaterea marfurilor din gestiune  pentru livrare pe baza documentelor specifice;

• Pregatirea marfii pentru Showroom

• Ambalarea pe banda dupa facturare
• Mentinerea si pastrarea ordinii din depozit

BENEFICII:
Salariu motivant +tichete de masa;
Bonusuri de performanță in functie de realizari;
Mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar si dinamic

Daca te entuziasmeaza idea de a lucra alaturi de noi  te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon 0728503568  sau sa ne  trimiteti cv-ul tau  la adresa de email  dru@vitacom.ro

Te așteptăm cu drag  în echipa Vitacom, sa fi colegul nostru!