Tehnician Servisare si Instalare Echipamente HORECA (cuptoare, plite, masini de gatit, grill-uri, unitati frigorifice)

Data publicarii: 07.08.2018
Functie:
Inginerie; Intretinere
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Scoala profesionala
Limbi straine:

Tehnician Servisare si Instalare Echipamente HORECA
(cuptoare, plite, masini de gatit, grill-uri, unitati frigorifice)

Companie angajatoare activeaza de 18 ani in domeniul HORECA, avand un portofoliu impresionant de clienti din Bucuresti si tara (hoteluri, restaurante si cafenele).

Cerinte:
Studii tehnice medii absolvite (electrica, instalatii, mecanica);
Experienta in domeniul tehnic si pe un post similar (serviare, instalare echipamente);
Carnet auto categoria B (de preferat);
Disponibilitate la deplasari frecvente la sediul clientilor din Bucuresti 70% dar si tara;
Abilitati bune de organizare, indemanare si orientare catre client;
Disponibilitate la program prelungit (dupa caz).

Responsabilitati:
Deplasarea la sediul clientului pentru instalare, punere in functiune si servisarea echipamentelor HORECA (cuptoare, plite, masini de gatit, grill-uri, unitati frigorifice etc.);
Utilizarea echipamentelor tehnice in derularea activitatii.

Oferta:
Salariu negociabil intre 2500-3000 lei in functie de experienta;
Bonuri de masa, asigurare medicala si transport;
Program: 8:30-17:30 sau 9.00-18.00 (L-V).

Detalii: www.QLT.ro
Tel. 0737 163 162