Site Manager - instalatii electrice pentru RETAILERI

Data publicarii: 28.08.2017
Functie:
Constructii; Inginerie
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Companie multinationala specializata pe executie lucrari de instalatii pentru retaileri mari si cladiri de birouri.

Cerinte:

  • Studii superioare – Facultatea de Instalatii sau Energetica;
  • Experienta in specialitate: minim 3 ani Site Manager / Project Manager pentru lucrari de instalatii electrice aferente unor proiecte tip sedii de birouri, Mall-uri sau Hipermarket-uri;
  • Autorizatie ANRE, grad IIA, IIB- reprezinta avantaj;
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, AutoCAD;
  • Cunoştinţe de limbă engleză (citit, scris, vorbit);
  • Permis conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • Coordoneaza executia lucrarilor de instalatii electrice conform graficului de execuţie;
  • Analizează planurile şi asigură corecta punere în execuţie a acestora de către echipa de proiect;
  • Intocmeste necesarul de materiale / servicii si le transmite catre departamentul achizitii;
  • Planifica necesarul de forta de munca in fuctie de termenele intermediare de executie;
  • Coordoneaza activitatea subcontractorilor si a personalului din subordine;
  • Intocmeste situaţiile de lucrări si ofertele pentru lucrarile suplimentare;
  • Avizeaza situatiile de lucrari primite de la subcontractori;
  • Raspunde de implementarea dispozitiilor de santier.

Oferta:

  • Mediu de lucru competitiv, profesionist;
  • Pachet salarial corelat cu experienta.

    Detalii: www.QLT.ro