Sales Representative - pharmaceutical experience

Data publicarii: 07.04.2017
Functie:
Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara

Compania importa si distribuie un important brand de produse parafarmaceutice.

Asteptam cv-urile dvs si la www.QLT.ro

Responsabilitati:

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare/promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile de lant si medicii din zona alocata;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte:

Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Cunostinte legate de biochimie, biotehnologii, suplimente nutritive- reprezinta avantaj;
Experienta in promovare produse parafarmaceutice la medici si in farmacii- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari;
Carnet auto ctg B.

Oferta:

Masina, telefon, laptop;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de realizari.