Reprezentant Vanzare Parafarmaceutice Premium Brand

Data publicarii: 30.10.2018
Functie:
Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Compania distribuie si promoveaza un premium brand american de produse
parafarmaceutice in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din Bucuresti & tara si in farmaciile de lant.

Cerinte:

  • Experienta minima pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
  • Cunostinte legate de biochimie, suplimente nutritive reprezinta avantaj;
  • Excelente abilitati de negociere si comunicare;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

Responsabilitati:

  • Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
  • Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile din zona alocata;
  • Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
  • Vizite la clienti pe zona alocata;
  • Respectarea programului de lucru si al touring planului;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Logistica necesara oferita de companie;
  • Bonusuri in functie de realizari.
  • www.QLT.ro