Reprezentant Vanzare - Divizia Farmacii

Data publicarii: 02.11.2018
Functie:
Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Compania distribuie un premium brand american de produse parafarmaceutice in farmaciile de lant.

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Cunostinte legate de biochimie, biotehnologii, nutritie - reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor.

Responsabilitati:
Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare/promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile din zona alocata;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Beneficii:
Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial negociabil 3000-3500 lei;
Bonusuri in functie de realizari.

www.QLT.ro