Pedagog After school sector 1 - zona Domenii

Data publicarii: 12.08.2018
Functie:
Educatie, Training
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Candidatul ideal
- studii de specialitate;
- experienta in mediul educational;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii;
- persoana cu initiativa, creativa, energica, entuziasta si implicata;
- dornic de perfectionare profesionala;
​- cunostinte operare PC;
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze/ germane.

Descrierea jobului
- desfasoara activitati creative si recreative cu copiii;
- ofera suport copiilor in efectuarea si intelegerea temelor;
- realizeaza si pregateste materialele necesare activitatilor;
- asculta si intelege nevoile reale si diferentiate ale copiilor;
- relationeaza si comunica empatic cu copiii si parintii;
- dezvolta spiritul de echipa si al increderii in sine;
- disponibilitate din luna septembrie 2018;
- pachet salarial in functie de experienta si competenta;
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Asteptam sa ne transmiteti CV-urile dvs. pe email
(click pe butonul ”Răspunde ofertei”)
Gasiti datele de contact pagina Facebook sau pe situl Clubul Copiilor Isteti.