Manipulant depozit

Data publicarii: 25.09.2018
Productie/Control calitate; Transport, Logistica/Coordonator logistica; Transport, Logistica/Gestionar
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Necalificat
Limbi straine:
Engleza/Incepator;

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de management al calitatii in industria automotive, angajeaza Manipulant depozit:

CERINTE

-Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie;

-Permis de conducere cat. B;

-Autorizatie ISCIR( reprezinta avantaj- se lucreaza cu transpalet electric)

-Disponibilitate pentru:

• a lucra in 2 schimburi

• ore suplimentare

RESPONSABILITATI

-Aprovizionarea fluxului de lucru;

-Intocmirea avizelor;

OFERTA

-Salariu de incadrare 2200 lei BRUT;

-Ore suplimentare platite cu 200 % (dublu);

-Tichete de masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata;

-Bonus lunar in functie de performante, pana la 15% din salariul de incadrare.

-Prime de PASTE si de CRACIUN;

-Pachet gratuit de analize medicale;

-Transport asigurat.

Trimite CV-ul tau la adresa de email (click pe butonul ”Răspunde ofertei”)

Pentru informatii suplimentare 0747 491 348