Lucratori comerciali Mega Image Shop&Go

Data publicarii: 21.11.2017
Functie:
Vanzari, Comert; Vanzari, Comert/Lucrator comercial
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Necalificat; Scoala profesionala

Colegii nostri din magazinele Shop&Go Mega Image situate in zonele Dorobanti si Grozavesti au nevoie de ajutor! :)

Asadar, suntem in cautarea de persoane dinamice, serioase, punctuale si energice, pentru a se alatura echipelor noastre.

Nu este obligatoriu sa ai experienta in lucru, ne vom ocupa noi de pregatirea ta!

Magazinele in care ne desfasuram activitatea au program de lucru impartit in doua ture, de Luni pana Duminica inclusiv.

Principalele responsabilitati pe care le vei avea sunt:
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Receptionarea marfurilor;
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate;
- Inventarierea stocurilor si transmiterea comenzilor;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat.

Oferta noastra:
- Contract de munca, cu toate formele legale;
- Program de lucru flexibil;
- Salariu atractiv;
- Posibilitatea de a obtine bonusuri sau cresteri salariale, in functie de vechime si performanta.

Ce ne dorim de la tine:
- Seriozitate, profesionalism si punctualitate;
- Miminum studii liceale finalizate (sau in curs de finalizare);
- Cunostinte minime de operare calculator - Word, Excel;
- Disponibilitate de a lucra in ture.

Daca esti interesat(a) sa ni te alaturi, asteptam un CV din partea ta la adresa (click pe butonul ”Răspunde ofertei”)