Lucrător birou LIMBA ROMÂNĂ Polonia

Data publicarii: 30.08.2017
Functie:
Secretariat; Secretariat/Asistenta clienti
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara; Master; Necalificat
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Lucrător birou

cu

LIMBA ROMÂNĂ

ANGAJARE IMEDIATĂ!

Locul: Zona centrală orașul Bytom, Polonia

A&J Partners este prezent pe piață de peste 12 ani fiind lider în oferte de muncă pentru cei care se ocupă de îngrijirea persoanelor vârstnice în Germania, este de asemenea lider în plasarea forței de muncă. Societatea a primit distincția „Angajatorul recomandat”, fiind creată de către o echipă implicată și dornică de a ajuta. Personalul este compus de coordonatori, recrutori, iar persoanele angajate de către A&J Partners pot beneficia de un sprijin juridic și din domeniul resurse umane.

Nr. Anunțului: AJP/174/082817/BR00

Descrierea postului/Responsabilități:

- Contact telefonic și prin e-mail în limba română – nu este vorba de vânzări ci de serviciu clienți.
- Căutarea candidaților pentru muncă conform profilul cerut.
- Munci administrative și sprijinirea activității zilnice de birou.

Cerințele:

- Limba română la un nivel avansat.
- Experiența în domeniul serviciu clienți constituie un atu.
- Bine văzută cunoșterea limbii germane.
- Dorința îmbunătățirii calificarii profesionale și lingvistice.
- Angajament și exactitate în realizarea sarcinilor.
- Cunoșterea practică a pachetului MS Office.

Garantăm:

- Salariu atractiv și plata la termen.
- Angajare stabilă cu contrct de muncă.
- O contribuție la finanțare pentru locul de parcare aproape de sediul firmei.
- Posibilitatea unei munci zilnice cu limba străină și perfecționarea cunoștințelor.
- Ajutor pentru relocare pentru persoanele care nu locuiesc în apropierea localității Bytom.
- Participarea la evenimentele de firmă
- Muncă de birou de luni pană vineri.

APLICARE:
În subiectul sau în conținutul mesajului este obligatoriu să apară numărul anunțului, adică: AJP/174/082817/BR00

Aplicația trebuie să conțină clauza de mai jos, și trimisă la adresa: (click pe butonul ”Răspunde ofertei”)
Mulțumim pentru fiecare aplicație trimisă :)

Clauză: Sunt de acord cu prelucrarea de către A&J Partners sp. z o.o a datelor mele personale cuprinse în oferta de muncă  care sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare în conformitate cu Legea din data de 29.08.1997 privind protecţia datelor cu caracter personal (M.O. 2002 Nr .101 poz. 926 cu modificările ulterioare).