Instalator Sanitar / Mecanic - Intretinere cladiri comerciale ( Bucuresti)

Data publicarii: 09.01.2018
Intretinere; Intretinere/Lacatus; Intretinere/Specialist mentenanta
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Necalificat; Scoala profesionala

Furnizor de servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Cerinte:

Disponibilitate la deplasari pe locatiile din Bucuresti;

Carnet auto - reprezinta avantaj;

Experienta pe un post similar: instalator sanitar, mecanic intretinere, tehnician intretinere etc;

Stie sa utilizeze sculele de mana, se pricepe la diferite activitati tehnice si de intretinere cladiri;

Experienta in amenjari interioare: zugraveli, montaj greie, faianta- reprezinta avantaj.

Responsabilitati:

Implementarea planului de mentenanta preventiva;

Persoana comunicativa, flexibila care se poate adapta rapid solicitarilor;

Asigura verificarile, reviziile si reparatiile instalatiilor sanitare si pe zona mecanica etc.

Oferta:

Contract de munca perioada nedeterminata;

Salariu 1800 lei net;

Program L-V, 8h/zi.

Detalii: www.QLT.ro