Instalator/ Mecanic intretinere spatii comerciale

Data publicarii: 08.06.2017
Functie:
Constructii; Inginerie; Intretinere
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Scoala profesionala

Furnizor de servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri.

Cerinte:
Experienta pe un post similar: instalator sanitar, mecanic intretinere, tehnician intretinere etc;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara;
Stie sa utilizeze sculele de mana, se pricepe la diferite activitati tehnice si de intretinere cladiri;
Experienta in amenjari interioare: montaj mobila, zugraveli, montaj greie, faianta- reprezinta avantaj.

Responsabilitati:
Implementarea planului de mentenanta preventiva;
Persoana comunicativa, flexibila care se poate adapta rapid solicitarilor;
Asigura verificarile, reviziile si reparatiile instalatiilor sanitare si pe zona mecanica etc.

Oferta:
Salariu fix 1800 lei net;
Program de lucru 8 h/zi L-V;
Contract de munca perioada nedeterminata.

Detalii: www.QLT.ro
TEl. 0737 163 162