Inginer Coordonator Santier- proiecte civile transmisie energie electrica HV

Data publicarii: 04.05.2017
Functie:
Constructii; Inginerie
Nivel cariera:
Senior-level (peste 5 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara; Master
Limbi straine:
Engleza/Avansat;

Compania oferă servicii de consultanță și inginerie civila în domeniul liniilor electrice aeriene de inalta tensiune, subterane și submarine, stațiilor de transformare, antenelor de telecomunicații și structurilor metalice.

Cerinte:

Absolvent al Facultatii de Constructii Civile;

Experienta de minim 5 ani in coordonare executie si/sau reabilitare proiecte civile de transport energie electrica HV;

Engleză și/sau Franceză nivel bun (scris si vorbit)- se utilizeaza frecvent la lucrarile din afara tarii;

Cunoasterea programelor MS Office si AutoCAD;

Cunoasterea standardelor EC reprezintă un avantaj;

Permis de conducere categoria B;

Dispus la deplasări în țară și în străinătate (Africa și Asia).

Responsabilitati:

Insusirea specificatiilor din documentatia tehnica;

Supravegherea lucrarilor din santier- linii electrice de inalta tensiune;

Intocmirea adreselor catre Beneficiar si Contractor, urmarirea implementarii modificarilor;

Stabilirea solutiilor de remediere a defectelor constatate;

Verificarea si aprobarea situatiilor de lucrari;

Organizarea și coordonarea ședințelor saptaminale/lunare.

Oferta:

Salariu corelat cu experienta profesionala;

Asigurare medicala, bonuri de masa;

Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.QLT.ro