Inginer Coordonator Santier- proiecte LEA HV (cu experienta internationala)

Data publicarii: 19.04.2017
Functie:
Constructii; Inginerie
Nivel cariera:
Senior-level (peste 5 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Avansat;

Compania oferă servicii de consultanță și inginerie în domeniul liniilor electrice aeriene, subterane și submarine, stațiilor de transformare, antenelor de telecomunicații și structurilor metalice.

Cerinte:
Absolvent al Facultatii de Constructii;
Experienta pe o pozitie similara;
Engleză și/sau Franceză nivel bun (scris si vorbit)- se utilizeaza frecvent la lucrarile din afara tarii;
Cunoasterea programelor MS Office si AutoCAD;
Cunoasterea standardelor EC reprezintă un avantaj;
Permis de conducere categoria B;
Dispus la deplasări în țară și în străinătate (Africa și Asia).

Responsabilitati:
Insusirea specificatiilor din documentatia tehnica;
Supravegherea lucrarilor din santier;
Intocmirea adreselor catre Beneficiar si Contractor, urmarirea implementarii modificarilor;
Stabilirea solutiilor de remediere a defectelor constatate;
Verificarea si aprobarea situatiilor de lucrari;
Organizarea și coordonarea ședințelor saptaminale/lunare.

Oferta:
Salariu corelat cu experienta profesionala;
Asigurare medicala, bonuri de masa;
Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.qlt.ro