Executive Assistant / Project Manager

Data publicarii: 24.08.2017
Inginerie; Secretariat; Secretariat/Asistent manager; Servicii
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Avansat;

Compania angajatoare oferă servicii de consultanță și inginerie în domeniul energetic cu proiecte complexe la nivel international.

Cerinte:

  • Minim 3 ani experiență în domeniu (personal assistant / executive assistant / project manager);
  • Engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit);
  • Să demonstreze integritate morală, seriozitate, responsabilitate, tact, diplomaţie, un raţionament corect şi confidenţialitate;
  • Să aibă abilităţi dezvoltate de comunicare atât oral cât şi în scris;
  • Să aibă abilităţi şi experienţă organizatorică, capacitatea de a lua decizii şi a rezolva diverse probleme;
  • Să aibă capacitate de planificare şi prioritizare;
  • Să fie motivata şi eficienta.

Responsabilitati:

  • Activitati administrative, organizare, gestionare documente de interes general;
  • Administratie birou, intampinare clienti, minuta intalnirilor;
  • Suport in activități de ofertare (întocmirea documentației de ofertare, ținând cont de cerințele specifice, formatare, completare informații, proof-reading, etc);
  • Relationarea cu celelalte departamente si suport oferit project managerilor pe proiectele derulate.

Ofeta:

  • Salariu 3000 lei net;
  • Abonament Medlife + bonuri de masa;
  • Program de lucru L-V 9-17.00;
  • Contract de munca perioada nedeterminata.
Detalii: www.QLT.ro