Contabil Junior - sector 1, langa metrou Jiului

Data publicarii: 02.11.2018
Functie:
Contabilitate
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Companie angajatoare activeaza de 18 ani in domeniul HORECA, avand un portofoliu impresionant de clienti din Bucuresti si tara (hoteluri, restaurante si cafenele).

Cerinte:
Studii medii sau superioare de preferat in domeniu;
Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
Pentru cei fara experienta, este necesar sa aiba cunostinte teoretice de contabilitate;
Cunostinte de utilizare a unui program contabilitate;
Cunostinte bune de operare PC ( MS Office);
Persoana analitica, organizata si autodidacta;
Capacitate de a lucra cu termene limita.

Responsabilitati:
Introducerea facturilor in gestiune, intocmirea NIR-urilor;
Emitere comenzi, avize si facturi catre clienti;
Verificare solduri clienti, furnizori, avansuri, stocuri de marfa;
Gestionare contracte de vanzari;
Intocmirea declaratiei INSTRATAT;
Sprijina departamentul financiar contabil in indeplinirea sarcinilor.

Oferta:
Contract norma intreaga, program 9-18 (L-V);
Salariu 1800 lei net + bonuri de masa;
Decont transport si asigurare medicala.

www.QLT.ro