Consultant intermedieri fnanciare

Data publicarii: 05.05.2017
Banci, Asigurari/Consultant financiar; Vanzari, Comert/Reprezentant vanzari
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Tip contract:
Part-Time
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:

CANDIDATUL IDEAL:
Daca esti o persoana:
- cu un dezvoltat spirit antreprenorial
- comunicativa
- persuasiva
- focusata pe nevoile clientului
- fara retineri la efort
- interesata sa devii alaturi de noi un partener de incredere si nu doar un simplu angajat
...vom fi onorati sa studiem CV-ul tau si sa te invitam ulterior la un prim interviu
Experienta relevanta in vanzari rezinta un avantaj considerabil.

RESPONSABILITATI :
Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii si potentialii clienti ai companiei;

Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului sau serviciului solicitat;

Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie: Construieste si administreaza baza de date cu potentiali clienti;

Desfasoara activitati de cercetare si prospectare a pietei.

BENEFICII :
Parte fixa, comisioane, bonusuri, recompense.
Training profesionist si suport managerial specializat, program de lucru usor flexibil.
Mediu de lucru placut.