Asistenti Vanzare Plafar - pt. Mallurile Buc, TM si CJ

Data publicarii: 29.11.2018
Localitate:
Bucuresti; Cluj/Cluj-Napoca; Timis/Timisoara
Functie:
Inginerie; Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Compania promoveaza la nivel national un premium brand american de produse parafarmaceutice, in cadrul magazinelor tip plafar din Mall-uri.

Locatii Disponibile: Mall-urile din Bucuresti, Iulius Mall Cluj-Napoca si Timisoara.

Cautam studenti/absolventi la Biochimie, Biotehnologii, persoane care au mai lucrat in plafare sau pasionati de nutritie, dispusi sa lucreze in magazinele de profil din Mall-uri, in ture 12/24.

Programul ii avantajeaza si pe studenti, liberele sunt mai mult in cursul saptamanii, si in weekenduri, prin rotatie.

Asteptam cv-urile celor care corespund criteriilor de mai jos. Succes!

Cerinte:
Cunostinte despre vitamine, minerale, proteine, aminoacizi, fitoterapie sau nutritie;
Engleza nivel converational;
Dispus sa lucreze in ture 12/24 in cadrul magazinelor cu profil parafarmaceutic din Mall-uri.

Responsabilitati:
Activitate de consultanta si vanzare pentru clientii magazinului;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in
vederea dezvoltarii profesioanle.

Se ofera:
Contract de munca norma intreaga;
Salariu fix net 1500-1800 lei + comision din vazari (pachetul lunar poate ajunge si depasi
2000-2500).
Programe de training oferite de firma si formare profesionala.

Contact: www.QLT.ro