Consultanti Vanzare / Biochimisti (Cluj & Bucuresti)

Data publicarii: 20.10.2017
Localitate:
Bucuresti; Cluj; Cluj/Cluj-Napoca
Functie:
Sanatate; Servicii; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara; Scoala profesionala
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Promovare si distributie Premium Brand american de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice) in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din tara (Cluj Napoca, Timisoara si Bucuresti).

Nota: Magazinul din Cluj Napoca se va deschide in curand in Iulius Mall si pentru aceasta locatie avem nevoie de 3 consultanti dornici sa se alature unei echipe de succes. Pentru Bucuresti avem nevoie de 4 consultanti, pentru o noua locatie care se va deschide in curand in ParkLake Mall dar si pentru celelalte locatiile deja existente in celelalte Mall-uri (Afi, Baneasa, Promenada, Vitan etc.).

Descrierea postului:

  • Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor situate in mall-uri;
  • Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
  • Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
  • Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
  • Evidenta incasarilor.

Cerinte:

  • Studii superioare sau medii in domeniul (biotehnologii, chimie, nutritie) - reprezinta avantaj ;
  • Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
  • Experienta pe o pozitie similara poate reprezinta avantaj- consultant plafar, promoter produse cosmetice/suplimenti, beauty adviser etc.;
  • Cunostintele in domeniu- reprezinta avantaj;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Capacitate de planificare si organizare.

Oferta:

  • Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii multinationale;
  • Salariu fix 1500 lei net + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
  • Locatie fixa in cadrul unui magazin din Mall;
  • Program de lucru flexibil, in ture 12/24;
  • Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
  • Programe de training.
Detalii: www.QLT.ro