CONSULTANT FINANCIAR

Data publicarii: 15.03.2017
Functie:
Banci, Asigurari/Consultant financiar
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara

Cerinte:
Studii superioare sau medii finalizate cu Diploma de Bacalaureat;
Abilitati de comunicare, persuasiune, rezistenta la stres;
Orientare catre rezultate
Cunostinte operare Excel, Word, PowerPoint, Outlook

Responsabilitati:
Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor financiare oferite de companie;
Participarea la sesiunile de traning organizate de companie;
Atingerea bugetelor minime agreate;
Service post-vanzare catre clientii din portofoliu

Beneficii Oferite:
Licentiere gratuita;
Conditii excelente de lucru, mediu profesionist;
Instrumente de suport in vanzari moderne si de impact;
Pachet financiar consistent si motivant bazat pe rezultate;
Pregatire profesionala avansata, traininguri de vanzari si comunicare;
Multiple beneficii cash in cazul atingerii bugetelor agreate;
Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul unei companii multinationale