Asistent Vanzare Plafar - promovare premium brand in Malluri Bucuresti

Data publicarii: 02.11.2018
Functie:
Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Firma detine un lant de magazine de tip plafar in mall-urile din Bucuresti (Afi Cotroceni, Baneasa, Pomenada, Vitan, Parklake).

In cadrul magazinelor naturiste se promoveaza un premium brand american de produse naturiste.

Cerinte:

Cunostinte bune despre fitoterapie, nutritie, biochimie;

Experienta pe un post similar;

Engleza la nivel converational;

Dispus sa lucreze in ture 12/24 in cadrul magazinului cu profil parafarmaceutic dintr-un mall.

Responsabilitati:

Activitate de consultanta si vanzare pentru clientii magazinului;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
Cunoaste informatii cu privire la continutul produselor (vitamine, minerale, aminoacizi, proteine, etc.);
Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in vederea dezvoltarii profesioanle.

Se ofera:

Contract de munca norma intreaga, perioada nedetermianta;

Salariu fix net 1800 lei + comision din vazari, astfel pachetul lunar poate ajunge si depasi 2300-2500 lei net.

Contact: www.QLT.ro
TEl. 0737 163 162