Asistent Vanzare JUNIOR - Back Office

Data publicarii: 17.03.2017
Achizitii; Call Center; Sanatate; Secretariat; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice. In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine, in lanturile de farmacii si la medici.

Principale responsabilitati:
Relationarea cu partenerii firmei;
Transmite comenzi furnizorilor externi;
Introduce datele referitoare la achizitii si vanzari in sistemul informatic;
Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
Acorda asistenta colegilor din departamentul vanzari;
Jobul presupune si o componenta de marketing online.

Cerinte

Cunostinte bune de operare calculator, suita MS Office;
Persoana foarte organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati excelente de comunicare;
Cunostinte de limba engleza nivel mediu/bun.

Oferta:

Salariul fix 1500 lei net + comision din vanzare;
Program de lucru 8 h/zi, L-V;
Locatie job- Piata Victoriei;
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala, in functie de realizari.

Detalii: www.qlt.ro