Asistent Vanzare - Fashion Retail (Mall Baneasa)

Data publicarii: 15.05.2017
Functie:
Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Mediu;

Descrierea postului:
- Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

Cerinte:

- Studii superioare sau medii;

- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
- Limba engleza nivel conversational;
- Capacitate de planificare si organizare.

Oferta:
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Salariu fix + comisioane din vanzare = pachetul salarial incepe de la 1500 lei net;

- decont transport si bonuri de masa;
- Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.QLT.ro