Asistent Manager

Data publicarii: 03.07.2017
Functie:
Secretariat; Servicii
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara

Compania furnizeaza servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Cetinte:

Studii superioare finalizate;

Experienta pe un post similar;

Cunostintele pe zona de suport vanzare, ofertare tehnica, reprezinta avantaj;

Cunostinte avansate MS Office;

Excelente abilitati de comunicare si relationare;

Persoana atenta la detalii, meticuoasa si orientata spre indeplinirea obiectivelor.

Responsabilitati:

Suport oferit managerului companiei  in activitatile derulate;

Suport oferit in transmiterea si realizarea ofertelor tehnice;

Relationarea cu partenerii companiei (clienti, furnizori etc);

Realizarea diverselor rapoarte si situatii cerute de manager;

Relationarea cu angajatii companiei in functie de proiectele derulate.

Oferta:

Salariu fix 1800 lei net (renegociere dupa perioada de adaptare);

Program L-V, 8 h/zi, 8-16;

Locatie job, sector 5;

Posibilitati  de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Detalii: www.QLT.ro