Arhivar/Agent procedural/Secretar

Data publicarii: 15.01.2018
Functie:
Legal; Secretariat
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara; Necalificat
Limbi straine:

RESPONSABILITATI
- redactare documente activitatii specifice ( acte de executare silita, notificari, etc);
- monitorizare dosare executionale;
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei.
CERINTE - Capacitate foarte buna de comunicare, Capacitate de analiza si de solutionare a problemelor, Spirit organizatoric, Capacitate de a a lucra in echipa,Integritate, loialitate si punctualitate.

BENEFICII OFERITE
Decontare transport, bonuri de masa,mediu de lucru profesionist, posibilitatea de avansare si beneficii suplimentare in functie de performante.

Biroul Executorului Judecătoresc Duruian Ionel
Bucuresti, Calea Mosilor nr.288, bl.32, sc.3, et.1, ap.73, sector 2
Tel/fax: 031.422.85.57
E-mail: (click pe butonul ”Răspunde ofertei”)
web: www.bejdi.ro