Angajam mecanic utilaj greu pentru Franta

Data publicarii: 03.09.2020
Functie:
Intretinere/Mecanic auto
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat
Limbi straine:

Franceza/Mediu;

Cerințe:

Experienta de cel putin 2 ani pe un post similar;
Permis de conducere - reprezinta un avantaj;
Limba franceza - nivel mediu
De preferat cu experienta ca mecanic de utilaj greu si utilaje agricole

Condiții:

Contract pe durata lunga
Nu percepem comision
Transport si cazare asigurate
Ore suplimentare platite
Asigurare medicala privata pe toata durata misiunii

Responsabilități:

Să execute lucrări de întreţinere şi reparaţii a echipamentelor, pieselor şi subansamblelor şi mijloacelor de transport conform normativelor, precum şi orice alte lucrări stabilite prin planul de activitate al formaţiei pe care o deserveşte
Asigură refacerea sau îmbunătăţirea capacităţii de funcţionare la parametrii corespunzători a tuturor echipamentelor şi subansamblelor utilajelor şi mijloacelor de transport care sunt în atelierul mecanic pentru revizie sau reparaţie