Agent Telesales Junior (premium brand parafarmaceutic)

Data publicarii: 03.11.2017
Functie:
Call Center; Sanatate; Vanzari, Comert
Nivel cariera:
Fara experienta
Nivel studii:
Diploma universitara; Necalificat

Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice. In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine, in lanturile de farmacii si la medici.

Nota: Angajatorul accepta si absolventi dispusi sa se dezvolte profesional in domeniul parafarmaceutic.

Responsabilitati - Suport Vanzare / Back Office:

  • Relationare telefonica cu partenerii firmei- farmaciile de lant din portofoliul firmei (aprox. 70% din activitate);
  • Promovarea produselor din portofoliu si a campaniilor periodice;
  • Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
  • Introduce datele in sistemul informatic si realizeaza rapoarte de vanzare la cerere;
  • Acorda asistenta colegilor din departamentul de vanzare directa.

Cerinte:

  • Cunostinte de operare calculator suita - MS Office (Word, Excel. Outlook, PowerPoint etc.)
  • Persoana organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu.

Oferta:

  • Salariu fix 1500 lei net + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
  • Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala, in functie de realizari;
  • Program de lucru 8h/zi, L-V;
  • Locatie job- Piata Victoriei.

Detalii: www.QLT.ro