Administrator vanzari export

Data publicarii: 20.06.2017
Secretariat/Asistent manager; Secretariat/Asistenta clienti; Secretariat/Data entry; Vanzari, Comert/Reprezentant vanzari
Nivel cariera:
Junior-level (sub 3 ani)
Nivel studii:
Bacalaureat; Diploma universitara
Limbi straine:
Engleza/Avansat;
Franceza/Avansat;

ADMINISTRATOR VANZARI EXPORT

CERINTE:

Experienta anterioara prezinta avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu

Engleza sau Franceza - nivel minim mediu

Cunoasterea ambelor sau a oricarei alte limbi reprezinta avantaj

Pachet Office (Excel, Word, Outlook) - nivel minim mediu

Abilitati in comunicare verbala si scrisa, lucru in echipa si atentie la detalii

DESCRIERE POST:

Actualizare si dezvoltare baze de date precum liste emailing, contacte, informatii clienti

Suport in intretinerea si actualizarea site-ului companiei precum si gestionare vanzari online

Suport clienti (selectarea, achizitionarea si livrarea produselor comandate) - atat via chat website cat si platforme e-commerce

Comenzi curier pentru expeditia produselor

OFERIM :

Reale posibilitati de avansare si dezvoltare

Lucru in echipa multinationala

Salariu motivant

Decontare abonament transport in comun

Transport la sosire si plecare de la sediul companiei la cea mai apropiata statie de metro (REPUBLICA)