Administrator Imobil Rezidential (sector 1 Bucuresti)

Data publicarii: 09.01.2018
Functie:
Constructii; Intretinere; Transport, Logistica
Nivel cariera:
Middle-level (peste 3 ani)
Nivel studii:
Diploma universitara; Scoala profesionala

Firma ofera servicii de mentenanta tehnica, in principal pt spatii comerciale, birouri si cladiri rezidentiale.

Cerinte:

·      Experienta pe un post similar;

·      Studii medii preferabil in domeniul tehnic;

·      Suita MS Office - cunostinte medii (la cerere intocmire rapoarte si situatii).

Responsabilitati:

·      Inregistrarea sesizarilor primite de la locatari;

·      Programarea si urmarirea lucrarilor tehnice conform planului agreat  cu asociatia locatarilor;

·      Intocmirea de rapoarte saptamanale cu privire la activitatile administrative;

·      Urmarirea activitatii subcontractorilor (curatenie, gradinarit, paza, etc.);

·      Intocmirea de oferte pt. materialele necesare lucrarilor din complex;

·      Urmarirea rezolvarii sesizarilor facute de locatari.

Oferta:

·      Program de lucru de L-V, 8 h;

·      Salariu fix 2000 lei net;

·      Contract de munca norma intreaga;

·      Locatie sector 1, complex rezidential langa podul Otopeni.

Detalii job: www.QLT.ro